services

خرد کن (هاپر ،‌تیغه ای ، فکی)

خرد کن ها برای کوچک کردن قطعات بزرگ به اندازه دلخواه و به نحوی که قابلیت ورود به دستگاه آسیاب جهت نرم شدن نهایی را داشته باشند، ساخته می شوند. اندازه بار ورودی به هر آسیاب با توجه به ابعاد ، اندازه و قدرت دستگاه محدودیت خاصی دارد و بطور کلی هرچه ابعاد بار ورودی یکسان باشد، فرآیند آسیاب بهتر و روانتر انجام شده و فشار کمتری به الکترو موتور دستگاه وارد می شود.

خواندن ادامه
مخازن (مواد اولیه ،‌ مواد آسیاب شده)

مخازن (مواد اولیه ،‌ مواد آسیاب شده)

مخزن ها در مدل های و ابعاد مختلف برای ذخیره مواد اولیه در ابتدای خط آسیاب و ذخیره و تخلیه مواد و محصول نهایی استفاده میشوند. مخازن اولیه با توجه به نوع ماده دارای فیدرهای مختلف هستند که تنظیم مقدار بار خروجی از مخزن را انجام می دهند.

خواندن ادامه
انتقال دهنده (ماردون ،‌پتو ماتیک ، تسمه ای)

انتقال دهنده (ماردون ،‌پتو ماتیک ، تسمه ای)

این محصولات جهت انتقال مواد اولیه به آسیاب به مقدار مناسب و همچنین انتقال مواد آسیاب شده به مخازن و سیکلون استفاده می شوند. انتقال دهنده ها با توجه به نوع مواد و جایگاه قرار گیری در خط تولید به روشهای مختلف ساخته می شوند

خواندن ادامه
آسیاب های کوچک کارگاهی

آسیاب های کوچک کارگاهی

آسیاب های کوچک کارگاهی به دلیل ابعاد کوچک ، برق مصرفی ، کاربری آسان، صدا و لرزش کم و قابلیت تمیزشدن سریع ، متناسب با کار در واحدهای کوچک تولیدی(صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی)عطاری ها ، قنادی ها ، واحدهای تولید نان کامل سنتی ، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی و ..... طراحی و ساخته می شوند .

خواندن ادامه
آسیاب های صنعتی

آسیاب های صنعتی

این سیستم ها با قابلیت های فراوان خود ، هماهنگ با انواع خطوط تولید ، طراحی و ساخته می شوند و توانایی های بسیاری برای آسیاب کردن مواد حساس به حرارت و مواد با چربی ، رطوبت و سختی بالا دارند . مجموعه قطعات کامل این سیستم ، کاربری آسانی را بوجود می آورند که وابستگی بسیار کمی به نیروی انسانی دارند

خواندن ادامه
شاسی ها (استراکچر)

شاسی ها (استراکچر)

در سیستم هایی که دور از دسترسی و در ارتفاع نصب میشوند برای کارهایی مانند شستشو و ضد عفونی ، تعمیر و نگهداری و نظارت بر نحوه کارکرد قسمتهای مختلف ، وجود شاسی ضروری می باشد . استراکچرها متاسب با خطوط تولید طراحی و ساخته میشود .

خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید